تبلیغات
باشگاه اهل قلم - ........

شاید در روز های پر شور انتخاباتی  نتوانید تصمیم گیری  صحیح  در مورد  نامز دهای انتخاباتی را بگیرید. با توجه به حرف ها و عملکردهای کاندیداتورها  در دوره های پیشین شاید بتوانیم انتخاب درستی را داشته باشیم.

امروزه باید به خودمان بیایییم و بدون در نظر گرفتن چپ و راست، اصول گرا یا اصلاح طلب و..... به جوانب دیگر از جمله کارآمدی، توانایی و پیرو خط امام و رهبری  و شاید کسی را انتخاب بکنیم که تمام شرایط بالا را در گفتار و کردار خود داشته باشد ولی وقتی به ریاست جمهوری برسد خود را گم کند. ما جوانان که شاید امسال مهر انتخاب در  شناسنامه شما بخورد باید حواسمان باشد که متکی به حرف های خانوادگی و دیگران(منظور افرادی که حرفشان سند ندارد)باشیم ، چون این انتخاب شما شاید 1 رای بتواند در سرنوشت کشور عزیزمان ایران که با خون پاک شهدا حفظ گردیده  سهم موثری در آینده ی من و تو داشته باشد.
گول تبلیغات افراطی و زمزمه های جدیدی که به گوش شما و همنوعی های خود میرسد که اینها قبلا رئیس جمهو ر خود را مشخص کرده اند و فقط میخواهند که مردم پای صندوق های رای  بیایند و اینها 16 میلیون رای را به .... میدهند وبقیه رای ها را بین دیگر نامزدها تقسیم می کنند  را نخوریم . باید هوشیار باشیم و از انتخابات قبلی که بعضی از ارگانهای اساسی کشور ، از فرد ی حمایت کردند و در آخر خود قضاوت کنید که چه بلاهایی به سر خود و مردم آوردند. 

من در این روز احساس وظیفه کردم که به عنوان یک داداشی کوچک از خانواده ی شما و شهدا یک نصیحتی را بکنم. 
به امید آنکه انتخاب شما باعث سر فرازی کشورمان در تمام عرصه ها باشد.


تاریخ : پنجشنبه شانزدهم خرداد 1392 | 18:52 | نویسنده : قلم 3